Futsal Gostyń gromi

Futsal Gostyń gromi - Zdjęcie główne

II liga futsalu wróciła do Gostynia. W pierwszym meczu przed własną publicznością w sezonie 2019/2020 Futsal Gostyń rozgromił Petro-Lawa Futsal Rawicz 8 : 1.
    Po porażce z Piastem Poniec w drugiej kolejce II ligi futsalu gostyńska drużyna podejmowała Petro-Lawa Futsal Rawicz. Niedzielny przeciwnik to debiutant w rozgrywkach. Choć zawodnicy Futsalu Gostyń występują w rozgrywkach dopiero drugi sezon, to było widać w ich poczynaniach doświadczenie zdobyte w poprzednim sezonie. Gospodarze odnieśli w pełni zasłużone zwycięstwo 8 : 1. Mimo wysokiej wygranej trener gospodarzy miał małe zastrzeżenia do gry swojego zespołu – Gdy zawodnicy poczuli, że przeciwnik nie jest najlepiej dysponowany, nonszalancja wkradała się w nasze poczynania i zawodnicy nie grali tego, co sobie ustaliliśmy. Naszym celem było zagrać na zero z tyłu, w pierwszej połowie się to nie udało. W drugiej połowie byliśmy bardziej skoncentrowani i przeciwnik nie zdobył już bramki – powiedział po meczu trener Futsalu Gostyń Mateusz Matysiak.

Futsal Gostyń – Petro-Lawa Futsal Gostyń 8 : 1 (4 : 1)
1 : 0 – Krzysztof Kąkolewicz (4’)
2 : 0 – Bartłomiej Staryczenko (6’)
3 : 0 – Tomasz Nojman (12’)
4 : 0 – Bartłomiej Staryczenko (13’)
4 : 1 – Cezary Lorenc (17’)
5 : 1 – Robert Przewoźny (21’)
6 : 1 – Tomasz Nojman (23’)