› Wypadki
19:59 / 24.08.2019

Jeden uszkodzony, drugi spalony [AKTUALIZACJA]

Jeden uszkodzony, drugi spalony [AKTUALIZACJA]

fot. A. Fajczyk

Dwa samochody osobowe zderzyły się dziś na drodze krajowej numer 12, około godz. 16.40, na odcinku między Gostyniem a Golą. Kierowca seata i fiata jechali w kierunku Gostynia.

R E K L A M AŁukpol Trans MSRT

Na równoległym pasie ruchu, w przeciwnym kierunku jechała maszyna rolnicza, którą starały się ominąć jadące za nią samochody.

Aby im to ułatwić, aby mogli przejechać, kierowca z fiata zahamował, dość mocno naciskając pedał hamulca. Nie zauważył tego kierowca, jadącego za fiatem seata. W ten sposób doprowadził do tylnego zderzenia.

Doszło do stłuczki, w której uszkodzone zostały tylko samochody, jednak droga krajowa nie była zablokowana. Nie było osób poszkodowanych. 

Pracujący na miejscu funkcjonariusze gostyńskiej „drogówki” ustalili, że obaj kierowcy byli trzeźwi.

[AKTUALIZACJA godz. 22.00]

Parafianie z Pępowa przeżywają dziś peregrynację kopii obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. W czasie związanych z tym uroczystości (ok. godz. 20.00) strażacy OSP Pępowo gasili komorę silnika w ciężarowym samochodzie.

Druhowie z jednostki sami zauważyli dym wydobywający się spod maski jednego z pojazdów. - Było to silne zadymienie. Strażacy podjęli szybką interwencję, polali to miejsce wodą, aby nie pojawił się ogień - wyjaśnił dyżurny komendy powiatowej PSP w Gostyniu. 
 

O śmiertelnym wypadku w gospodarstwie rolnym - KLIK

O nocnym pożarze stogu w Nieparcie - TUTAJ

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%

Zdjęcia ilość zdjęć 10