Mocny przeciwnik w pierwszym sparingu Korony [FOTO]

Mocny przeciwnik w pierwszym sparingu Korony [FOTO] - Zdjęcie główne

Korona Piaski rozpoczęła okres przygotowawczy i pierwszy tydzień treningów podsumowała sparingiem. W sobotę drużyna Michała Roszaka zmierzyła się z Jarotą Jarocin.

Trzecioligowiec był pierwszym sparingpartnerem lidera drugiej grupy piątej ligi. Jedenasty zespół trzeciej ligi dominował od początku sobotniego spotkania rozgrywanego na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Jarocinie. Gospodarze prowadzili do przerwy 2 : 0. Kilka minut po wznowieniu gry po przerwie zespół Michała Roszaka zdobył gola kontaktowego. Do bramki Jaroty trafił Piotr Sarbinowski. Mecz zakończył się wygraną gospodarzy 4 : 1. - Było widać, że chłopakom brakuje czucia piłki. Mimo porażki uważam, że sparing można zaliczyć na plus. Na początku drugiej połowy zdobyliśmy bramkę kontaktową. Mieliśmy jeszcze dwie sytuacje bramkowe. Jesteśmy po pierwszym tygodniu przygotowań. Przedstawiłem chłopakom cele na okres przygotowawczy i konsekwentnie będziemy je realizować - powiedział trener Korony Piaski. W zespole z Piasków wystąpił Patryk Adamski, napastnik Stali Pleszew. - Szukamy wzmocnień. Patryk jest zainteresowany grą w naszym zespole. To zawodnik o dużych możliwościach, ale było widać u niego jak i innych zawodników przerwę w treningach - podsumował Michał Roszak.

Jarota Jarocin - Korona Piaski 4 : 1 (2 : 0)
Bramka dla Jaroty: Piotr Sarbinowski
Korona Piaski: J. Naskrent - Cubal, Jankowiak, Tomaszewski, D. Naskrent, T. Szymczak, Rerak, Adamski, Fabich, Derwich, Sarbinowski oraz Frąckowiak, Gendera, H. Szymczak, K. Olejniczak, Dratwiak, Michałowicz