Zmiana trenera w Piaście

Zmiana trenera w Piaście - Zdjęcie główne

Jerzy Radojewski poprowadzi Piasta Poniec w sezonie 2020/2021. Były trener Rawii Rawicz zastąpił na tym stanowisku Andrzeja Loksia, który dzisiaj po raz ostatni zasiadł na ławce zespołu seniorów.

Wydawało się, że w meczu sparingowym w ramach Piłkarskiej Ligi Klubów Piast Poniec pokona w regulaminowym czasie gry Koronę Wilkowice. W 49. minucie Piast prowadził już 3 : 0. Bramki do miejscowej jedenastki zdobyli: Łukasz Janowicz, Marcin Dawidziak i Jędrzej Wydmuch. Goście odrobili straty i po 90 minutach był remis 3 : 3. W rzutach karnych gospodarze wygrali 8 : 7. Więcej o przygotowaniach do sezonu, ruchach kadrowych w Piaście w najbliższym wydaniu Życia Gostynia.

Piast Poniec - Korona Wilkowice 3 : 3 k. 8 : 7
Bramki dla Piasta Poniec: Łukasz Janowicz, Marcin Dawidziak, Jędrzej Wydmuch
Piast Poniec: Sz. Nowak - Ramota, Klimasz, Lokś, Bożek, Wydmuch, Dorociak, Matecki, Janowicz, Prałat, Dawidziak oraz Piaszczyński, Szwarczyński, Rodewald, Alejski, Offert, Walczak, Boniec