Zwycięstwo we mgle

Zwycięstwo we mgle - Zdjęcie główne

Sokół Chwałkowo zasłużenie zdobył w niedzielę trzy punkty. W konfrontacji z MAS-ROL-em Spławie okazał się dużo lepszym zespołem. Końcowy rezultat jest dla gości najmniejszym wymiarem kary. Po pierwszej odsłonie zespół z Chwałkowa, po golach Jakuba Wieczorka i Rafała Wojciechowskiego, prowadził 2:0. Powinien jednak znacznie wyżej. Trzykrotnie w dogodnej sytuacji mylił się Marcin Rosik. Swojej okazji nie wykorzystał również Jarosław Rejek. Do przerwy jedyne na co stać było gości, to strzał z dystansu, z którym poradził sobie Mateusz Nowak. Druga połowa toczyła się w trudnych warunkach. Grę utrudniała gęsta mgła. W tej części przewaga Sokoła nie była już tak wyraźna. Kibice znowu zobaczyli dwa gola, jednak tym razem łupem podzieliły się obie „11”.

Sokół Chwałkowo – MAS-ROL Spławie 3:1 (0:0)

1:0 Wieczorek (34’)
2:0 Wojciechowski (40’)
3:0 J. Rejek (51’)
3:1 k. (82’)

Sokół Chwałkowo: Nowak – Kamiński, L. Kaczmarek, Jankowski, Frąckowiak, Rosik, D. Peśla, Stanisławski (60’ Sz. Kaczmarek), Wojciechowski, Wieczorek (85’ J. Peśla), J. Rejek