Komentarze (12)

Burmistrz ma tajną listę. Przy sporządzaniu kierował się... smrodem

~ ciekawy

1361 dni temu, 13:59

1

oceń komentarz 0 0

Ciekawe, co komunalka robi ze śmieciami ? Worki z odpadami na Rynku to prawdziwa" ozdoba" miasteczka, czy nie ma innego miejsca na gromadzenie nieczystości ? Panie burmistrzu i inni urzędnicy odpowiedzialni za porządek w gminie- nie przeszkadza wam sterta śmieci pod urzędem?. kto za nie płaci ? Pan burmistrz ze swojej prywatnej kieszeni? chyba najlepiej znowu obciążyć mieszkańców, niech płacą i płaczą - kogo ich los obchodzi.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ 12245678

1363 dni temu, 21:11

2

oceń komentarz 0 0

Ludzie macie telefony to rubcie zdjęcia sobie z kublami na śmieci bo inaczej niedadza nam spokoju za drogi niech sie wezmą tam gdzie woda stoi przy posesjach

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ MA...

1364 dni temu, 12:55

3

oceń komentarz 0 0

Ludzie gdzie macie oczy nam chcą dopidrdal ** kary a taka odlewnia która pyły i syfy rozpyla to wam nie przeszkadza

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ Jeżowiec

1364 dni temu, 09:44

4

oceń komentarz 0 0

Problem nie jest w segregacji!! Problem polega na tym ze lepiej spalić te śmieci bo to "opał" "za darmo" . Każdy inny trzeba kupić. ..... przecież tyle tego mam. Po co wyrzucać jak mogę spalić i mam ciepło?

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ AD

1364 dni temu, 08:42 | ocena 67%

5

oceń komentarz 2 1

I bardzo dobrze panie burmistrzu, inni włodarze powinni brać przykład. Przestańmy się wszyscy nawzajem podtruwać !!

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ xx

1364 dni temu, 07:31 | ocena 100%

6

oceń komentarz 1 0

Jeśli otrzymam taką kartkę to chętnie udam się z nią do gminy i skieruję się o ustaleni co znajduje się w mym piecu i w palenisku staram palić ekologicznie brykiet drzewny ,drewno,zrębka itp.a dym jaki się wydostaje gdy rozpala się jest dość duży.Może na kolejnej sesji powołać komisję śledczą jak ludzie wystawiają śmieci to niech chodzą i sprawdzają co jest i czy są tam śmieci segregowane czy nie. Bo tak jak w rządzie naszym pięknym .............................proszę dopowiedzieć sobie samemu a nie jestem z żadnej partii politycznej a to co się robi to o zgrozo.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ 444

1364 dni temu, 18:34

7

oceń komentarz 0 0

Ludzie pala plastiki w piecach takze w Jezewie. Czasami jest taki smrod,ze okna trzeba zamykac. Przeciez co za problem zeby segregowac smieci. Chyba nyguuustwo!

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ Łukasz M.

1364 dni temu, 18:10 | ocena 100%

8

oceń komentarz 3 0

Panie Rożek kończ wasc wstydu oszczędź!!!! A do Boleslawowa kiedy dotrzesz z kontrolą nosowa!? Po pierwszego podaj Rożek na jakiejś podstawie czytaj Art. Prawny to co wydedukujesz za pomocą kochola będzie miało moc Prawna!!!? Po drugie na jakiej podstawie chcesz ludziom ulotki ostrzegawcze P odrzucac?! Litości :)

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ brawo ty

1365 dni temu, 14:05 | ocena 100%

9

oceń komentarz 6 0

a pan kubiak taki spostrzegawczy od kiedy? jak jego wiecej w zalesiu nie ma jak jest a jak taki z niego ekolog to niech go sie pani redaktor spyta gdzie jest szambo do tej naszej pieknej swietlicy ? ano gdzie w rzece dabrowce pozdrawiam i milego dnia

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ Z.S

1364 dni temu, 23:03

10

oceń komentarz 0 0

Hehehe wreszcie ktoś to ruszył.

~ biala

1365 dni temu, 13:58 | ocena 100%

11

oceń komentarz 1 0

Jacy Włodarze, litości.........

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ Borkowianka

1365 dni temu, 12:43 | ocena 100%

12

oceń komentarz 2 0

Uważam artykuł za zupełnie bez sensu. Ani nic nie opisuje , ani informuje.Co wiec autor chciał nam przekazać? Coraz częściej widzę, że chyba gazecie brakuje tematów do artykułu.Poziom żadny a zamieszczony "MEM" jest nawet obraźliwy. Wydawało mi się , że w gazecie pracują rzetelni dziennikarze.Co do jedynej konkretnej zamieszczonej informacji, nie widzę nic złego w tym aby bez pośrednio rozmawiać i upominać mieszkańców.Tyle się mówi o ochronie środowiska palenie śmieci (przede wszystkim śmierdzących plastików)jest karalne! Kto jak nie włodarze gminy o swoje podwórko powinni dbać?

odpowiedz zgłoś do moderacji

wróć do artykułu