Co robimy

Od 18 lat prowadzimy profesjonalny i najlepszy tygodnik powiatu gostyńskiego „Życie Gostynia”. Zatrudniamy dziennikarzy pracujących z pasją i zaangażowaniem, dlatego jesteśmy co wtorek w domach naszych Czytelników. Prowadzimy wiarygodny portal gostynska.pl. Tworzymy niepowtarzalne grafiki. Kręcimy filmy

 

OfertaOdpowiadamy na Twoje potrzeby. Nasi specjaliści doradzą, jaka forma reklamy jest skuteczna w przypadku twojego produktu. Do każdego Klienta podchodzimy w indywidualny sposób. Precyzyjnie dostosowujemy reklamę, by trafiła do odpowiedniej grupy docelowej. Wiemy też, jak istotna jest czystość i jasność przekazu. 

 

Gazeta

Poznaj MOC naszych ogłoszeń drobnych! Ogłoszenia drobne możesz złożyć za pomocą Internetu KLIK lub w punktach przyjmowania ogłoszeń na terenie całego powiatu KLIK.

Ogłoszenia w ramce już od 38 zł!

Przygotowujemy tematyczne dodatki, by twoja reklama trafiła do właściwego odbiorcy.

Piszemy teksty promocyjne, tworzymy niepowtarzalne grafiki.


Zadzwoń lub napisz do naszych specjalistów ds. reklamy:

 Justyna Pasieracka / reklama@zycie-gostynia.pl / tel. 604 983 569

 Beata Kruk / b.kruk@gostynska.pl / tel. 511 830 995

 

Internet

Portal powiatu gostyńskiego gostynska.pl – zawsze wiarygodny i na bieżąco. 

Ogłoszenia na portalu gostynska.pl to świetny wybór. Grafika na miarę twoich potrzeb, przekierowania, linki oraz fotografie. 

Przystępne ceny, już od 10 zł za jeden dzień. 

 

zobacz miejsca reklamowe

 

Rozwijasz się? Potrzebujesz więcej? Pomożemy Ci promować się w regionie.

Prowadzimy 6 portali: gostynska.pl, jarocinska.pl, krotszynska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, zwielkopolski24.pl


Dzwoń lub pisz do naszych specjalistów ds. reklamy:

 Justyna Pasieracka / reklama@zycie-gostynia.pl / tel. 604 983 569

 Beata Kruk / b.kruk@gostynska.pl / tel. 511 830 995

 

Współpracują z nami (m.in.)

 

Media społecznościowe

Facebook gostynska.pl

Facebook Życie Gostynia kanał YouTube gostynska.pl

  

Gostyńska Huta Szkła Ardagh Glass S.A. współpracuje z redakcją Życia Gostynia od początku jej istnienia. Przez te wszystkie lata Życie Gostynia wspierało naszą firmę publikacją ofert pracy jak również relacjonowaniem wszystkich ważnych, związanych z życiem naszej huty, wydarzeń. Serdecznie dziękujemy za ten czas owocnej współpracy, życząc sobie wielu kolejnych wspólnych lat.

Kamil Kantecki, dyrektor huty szkła Ardagh Glass S.A.

 

Gazeta Życie Gostynia to lokalna prasa, która przekazuje nam cenne informacje co dzieje się w regionie. Zawiera wiele interesujących artykułów, wywiadów z ciekawymi ludźmi. Firma MIRAGE współpracuje z nią od samego powstania. Ja jako właściciel firmy i Prezes kupców wypowiadałam się na łamach tego czasopisma kilkakrotnie. Współpraca układa się bardzo dobrze , dlatego dziś z okazji 18-tych urodzin powstania gazety życzę całej redakcji wielu długich i wspaniałych lat oraz coraz większej rzeszy Czytelników.

Monika Bielka, Mirage

 

W imieniu Netbox PL Sp. z o.o. z ogromną przyjemnością dziękuję całemu zespołowi redakcji Życia Gostynia za poświęcony czas oraz za pomoc na każdej płaszczyźnie. Zawodowo zajmuję się kontaktem z Klientem, przez co cenię sobie profesjonalizm oraz elastyczność w podejściu do każdego zlecenia. W redakcji ŻG od pierwszego kontaktu dawało się odczuć, że mam do czynienia z wysokiej klasy fachowcami, którzy znają się „na rzeczy”. W każdej kwestii służą pomocą, są bardzo uprzejmi i cierpliwi w kontaktach międzyludzkich. Zespół tryska energią oraz doradza w kwestiach specjalistycznych. Jako Firma jesteśmy w pełni zadowoleni z trwającej już kilka lat współpracy i chętnie będziemy ją kontynuować na przestrzeni kolejnych lat.

Malwina Furmaniak, Specjalista HR Netbox PL Sp. z o.o.

 

Owocnie współpracujemy już od ponad 12 lat. Sprawia to, że czujemy się nie tylko wyjątkowym klientem "Życia-Gostynia", ale również jego częścią. Mamy nadzieję, że Nasze współdziałanie, będzie stale się rozwijać. Dziękujemy redakcji za profesjonalne podejście i życzymy wszystkiego najlepszego.

Czesław Łapawa, PH Technik

 

Gratulując 18 lat obecności na lokalnym rynku oraz świadomości mieszkańców Gostynia i powiatu gostyńskiego, gratulujemy Redakcji i wszystkim współtwórcom gazety, rzetelnej dziennikarskiej pracy, obiektywizmu w przedstawianiu faktów i ukazywania problemów mieszkańców. Od początku istnienia waszej gazety, mogliśmy docierać z informacjami do naszych klientów, a dzięki inicjowanym przez was działaniom, finansowo wspierać wiele ważnych akcji i wydarzeń. Życzymy wam dalszej, dobrej współpracy z instytucjami dla dobra lokalnej społeczności.

Rada Nadzorcza, Zarząd i Pracownicy Powiatowego Banku Spółdzielczego w Gostyniu